Παρακολουθήστε την εξέλιξη όλων των σημερινών αναμετρήσεων σε Super League 2, Γ’ Εθνική και ερασιτεχνικό πρωτάθλημα.
Super League 2
Α’ Όμιλος
Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0 (6/1)
Παναθηναϊκός Β-Απόλλων Πόντου 0-0 (7/1)
Μακεδονικός-ΑΕΛ 1-3 ΤΕΛΙΚΟ (8′ Μπρατσιάνι σουτ – 31′, 39′ Κούστα, 70′ αυτ. Μπρατσιάνι)
Αλμωπός Αριδαίας-Ηρακλής Λάρισας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Θεσπρωτός-ΠΑΟΚ Β 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (61′ Τζίμας)
Απόλλων Λάρισας-Νίκη Βόλου 1-4 ΤΕΛΙΚΟ (23′ Καλούσης– 49′ , 90+2′ Γαβριηλίδης, 55′ Μιράντα, 81′ Ροχάνο)
Δευτέρα 9 Ιανουαρίου
15:15 ΠΟΤ Ηρακλής-Διαγόρας (ΕΡΤ3)
Ρεπό: ΝΠΣ Βέροια
Β’ Όμιλος
Καλαμάτα-ΠΑΟ Ρουφ 3-0 (7/1)
Απόλλων Σμύρνης-Αιγάλεω 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Χανιά-Προοδευτική 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (2′ Mπουρσέλης, 56′ Μάναλης)
Ολυμπιακός Β-Κηφισιά διακοπή
Ηρόδοτος-ΑΕΚ Β δ.δ.
Επισκοπή-Athens Καλλιθέα δ.δ.
Ρεπό: Ηλιούπολη
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ
3ος όμιλος
Βύζας Μεγάρων-ΑΠΣ Ζάκυνθος 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΕ Λευκίμμης 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Διγενής Νεοχωρίου-Πανελευσινιακός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Τρίκαλα-ΠΟ Φήκης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Παναγρινιακός-ΑΟ Υπάτου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Πετριτή-Απόλλων Πάργας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Τηλυκράτης Λευκάδας-Χαλκίδα 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
4ος όμιλος
Αίας Γαστούνης-Ρόδος 1-2 (7/1)
ΑΠΣ Πάτραι-Ερμιονίδα 1-2 (7/1)
Πανγυθεατικός-Πανιώνιος 0-2 (7/1)
ΑΕ Μυκόνου-Αιολικός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ: 31′ Βαλαβανόπουλος.
Ιάλυσος-Πανηλειακός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ: 8′ Ιντρίζι – 37′ Τσίγκρηλας
Διαβολίτσι – ΑΟ Πυλίου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ: 32′ πέναλτι 50′ Ηλιόπουλος, 49′ Μπούνας
Παναργειακός-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ: 72′ Καμπεράι – 88′ Κάπλατζης
Α’ Κατηγορία – Α’ Όμιλος – 9η Αγωνιστική
Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Δόξα Νιφορεΐκων 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (67′ Κοσιώνης)
Δίας Σαραβαλίου-Ατρόμητος Λάππα 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (18′ Δήμας, 68′ Αγγελόπουλος)
Α’ Κατηγορία – Β’ Όμιλος – 9η Αγωνιστική
Πανιώνιος/Αχιλλέας-Νίκη Προαστείου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ: 68’ Σκέμπι – 41΄, 65’ 78’ Αντωνόπουλος
Παναιγιάλειος-Άρης Πατρών 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (22′ Σπανός, 80′ Μητρόπουλος)
Β’ Κατηγορία-Α’ Όμιλος-8η αγωνιστική
Άτλας Α.Σ.-A.E. Ροϊτίκων 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Λεοντίου-Σταροχώρι 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Ικαρος Πετρωτού-Περιβόλα 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Κρίνος-Τριταίας ΑΟ 2-4 ΤΕΛΙΚΟ
Πείρος Ισώματος-Παναχαϊκός 7-6 ΤΕΛΙΚΟ
Αχαϊκός-Φαραικός 18.00
Αρόη Α.Π.Ο.-Αναγέννηση Πατρών 18.00
Β’ Κατηγορία-Β’ Όμιλος-8η αγωνιστική
Ηρακλής Πατρών-Αστήρ Τέμενης 4-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αετός Ρίου-Άνω Καστρίτσι 5-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αργυρά Πατρών-Καλάβρυτα 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Ζαβλάνι 6-1 ΤΕΛΙΚΟ
Φοίνικας Ζήριας-Αρόης Α.Ε. 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Βασιλικό-Καμίνια 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Ρομαϊκός Α.Σ. 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Προοδευτική Πατρών-Δάφνη Πατρών 0-3 α.α. (λόγω μη άδειας τέλεσης αγώνα)
Πυρσός Πατρών-Ωλενιακός 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ολυμπιακός Πατρών 0-5 ΤΕΛΙΚΟ
Ρεπό : Νεάπολη ΑΕ
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Α.Ε.Κ. Πατρών-Σκεπαστό 3-0 α.α.
Αυτόνομη Π.Ο.-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Πετεινοί-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Άβυθος Αιγιάλειας-Ψηλαλώνια 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Φοίνικας Αγυιάς-Αίας Πατρών (1/2)
Ρεπό : Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018