Σημαντικές επιδόσεις είχαμε στο περιφερειακό πρωτάθλημα ανωμάλου δρόμου που έγινε το πρωί της Κυριακής στην Καλόγρια από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Β.Π. και είχε χαρακτήρα πρόκρισης για το οικείο πανελλήνιο πρωτάθλημα.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
1.000 ΜΕΤΡΑ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-12 (ΓΕΝ. 2012-2013-2014) | ||||
α/α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΤ.ΓΕΝ. | ΣΥΛΛΟΓΟΣ | ΕΠΙΔΟΣΗ |
1 | ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2012 | ΑΜΣ ΠΝΟΗ | 3’31” |
2 | ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ | 2013 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 3’33” |
3 | ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | 2013 | ΣΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 3’43” |
4 | ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΑΛΕΞ. | 2013 | ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 3’47” |
5 | ΜΠΑΡΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | 2012 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 3’55” |
6 | ΑΥΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ | 2013 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 3’56” |
7 | ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 2013 | ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ | 3’57” |
8 | ΣΤΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2013 | ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ | 3’58” |
9 | ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ | 2013 | ΓΣ ΔΥΜΗΣ | 3’59” |
10 | ΚΟΤΤΑΡΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ | 2012 | ΣΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 4’06” |
11 | ΡΙΧΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ | 2012 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 4’07” |
12 | ΣΙΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2014 | ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ | 4’12” |
13 | ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2013 | ΑΜΣ ΠΝΟΗ | 4’13” |
14 | ΣΠΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ | 2014 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 4’14” |
15 | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 2014 | ΓΣ ΔΥΜΗΣ | 4’15” |
16 | ΤΡΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2012 | ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ | 4’16” |
17 | ΑΝΤΖΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2012 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 4’20” |
18 | ΓΚΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 2014 | ΓΣ ΔΥΜΗΣ | 4’21” |
19 | ΚΑΟΥΡΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ | 2013 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 4’22” |
20 | ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2014 | ΑΣ ΑΚΡΟΣ | 4’23” |
21 | ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 2013 | ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 | 4’25” |
22 | ΛΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 2013 | ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 | 4’28” |
23 | ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 2012 | ΓΣ ΔΥΜΗΣ | 4’29” |
24 | ΚΑΣΣΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2013 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 4’32” |
25 | ΤΟΓΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 2014 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 4’35” |
26 | ΚΟΡΔΑΣ ΜΑΡΚΟΣ | 2014 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 4’37” |
27 | ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2013 | ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ | 4’39” |
28 | ΠΛΕΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 2014 | ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 | 4’42” |
29 | ΔΕΛΑΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ | 2013 | ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 4’55” |
30 | ΜΠΕΚΙΡΑΪ ΜΓΙΟΡΝΤΙ | 2013 | ΓΣ ΔΥΜΗΣ | DNF |
1.000 ΜΕΤΡΑ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (ΓΕΝ. 2010-2011) | ||||
α/α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΤ.ΓΕΝ. | ΣΥΛΛΟΓΟΣ | ΕΠΙΔΟΣΗ |
1 | ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2010 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 3’18” |
2 | ΤΣΙΠΕΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 2010 | ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 3’20” |
3 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2011 | ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ | 3’21” |
4 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ | 2010 | ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 3’25” |
5 | ΜΑΛΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 2010 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 3’30” |
6 | ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 2010 | ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 3’36” |
7 | ΚΑΡΙΩΤΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ | 2010 | ΑΣ ΑΚΡΟΣ | 3’38” |
8 | ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | 2010 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 3’42” |
9 | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 2011 | ΑΣ ΑΚΡΟΣ | 3’45” |
10 | ΒΕΡΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | 2010 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 3’48” |
11 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2010 | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ | 3’50” |
12 | ΚΑΝΕΛΛΌΠΟΥΛΟΣ ΠΈΤΡΟΣ | 2010 | ΓΣ ΔΥΜΗΣ | 3’52” |
13 | ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | 2011 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 3’56” |
14 | ΚΟΛΛΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | 2011 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 3’57” |
15 | ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ | 2011 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 3’58” |
16 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 2010 | ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 | 3’59” |
17 | ΤΡΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | 2010 | ΑΜΣ ΠΝΟΗ | 4’01” |
18 | ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ | 2011 | ΑΣ ΑΚΡΟΣ | 4’05” |
19 | ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ | 2011 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 4’13” |
20 | ΝΙΦΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 2011 | ΓΣ ΔΥΜΗΣ | 4’17” |
21 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | 2010 | ΓΣ ΔΥΜΗΣ | 4’22” |
22 | ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΙΑΣΩΝ | 2011 | ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ | 4’28” |
23 | ΠΑΠΑΤΡΕΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 2011 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 4’55” |
24 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2011 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 5’02” |
25 | ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2011 | ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ | 5’29” |
26 | ΚΑΣΣΕΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ | 2011 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 5’37” |
27 | ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 2011 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 6’04” |
3.000 ΜΕΤΡΑ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-16 (ΓΕΝ. 2008-2009) | ||||
α/α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΤ.ΓΕΝ. | ΣΥΛΛΟΓΟΣ | ΕΠΙΔΟΣΗ |
1 | ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 2008 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 10’00” |
2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 2008 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 10’29” |
3 | ΤΣΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ | 2009 | ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 10’40” |
4 | ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 2009 | ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 11’03” |
5 | ΤΖΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2008 | ΑΜΣ ΠΝΟΗ | 11’08” |
6 | ΚΑΡΑΚΑΙΔΟΣ ΑΛΚΗΣ | 2008 | ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 | 11’17” |
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | 2008 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 11’17” | |
8 | ΜΠΕΚΙΡΑΪ ΣΚΕΡΝΤΙ | 2009 | ΓΣ ΔΥΜΗΣ | 11’18” |
9 | ΑΠΟΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ | 2008 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 11’20” |
10 | ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2008 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 11’23” |
11 | ΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ | 2009 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 11’31” |
12 | ΜΠΙΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 2008 | ΑΜΣ ΠΝΟΗ | 11’34” |
13 | ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | 2008 | ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ | 11’42” |
14 | ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ | 2009 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 11’43” |
15 | ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | 2008 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 11’50” |
16 | ΠΑΠΠΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ | 2008 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 12’27” |
17 | ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 2008 | ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ | 12’28” |
18 | ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 2008 | ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ | 12’41” |
19 | ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ | 2009 | ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 | 12’42” |
20 | ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | 2008 | ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ | 12’52” |
21 | ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 2009 | ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ | 12’57” |
22 | ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κυρίλλου | 2009 | ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ | 13’12” |
23 | ΣΑΚΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 2008 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 13’19” |
24 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ | 2009 | ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 13’21” |
25 | ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ | 2009 | ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ | 13’22” |
26 | ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΠΑΡΗΣ -ΡΑΦΑΗΛ | 2008 | ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ | 13’27” |
27 | ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ | 2009 | ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ | 13’34” |
28 | ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ | 2008 | ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ | 14’41” |
29 | ΛΥΜΠΕΡΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ | 2009 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 14’51” |
30 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ | 2008 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 16’47” |
31 | ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 2008 | ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ | 22’10” |
4.000 ΜΕΤΡΑ ΑΝΔΡΩΝ Κ-18 (ΓΕΝ. 2006 – 2007) | ||||
α/α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΤ.ΓΕΝ. | ΣΥΛΛΟΓΟΣ | ΕΠΙΔΟΣΗ |
1 | ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 12’57” |
2 | ΡΑΠΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | 2006 | ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 13’39” |
3 | ΜΠΑΡΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2006 | ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ | 13’41” |
4 | ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 13’45” |
5 | ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ | 2006 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 14’06” |
6 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2006 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 14’07” |
7 | ΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2006 | ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 14’10” |
8 | ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 14’22” |
9 | ΖΑΡΚΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2006 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 14’38” |
10 | ΤΟΥΦΕΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 2007 | ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 14’50” |
ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ | 2006 | ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 14’50” | |
12 | ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 2006 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 15’21” |
13 | ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ | 2006 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 15’36” |
14 | ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ | 2006 | ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ | 15’45” |
15 | ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | 2007 | ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ | 16’22” |
16 | ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 17’18” |
17 | ΜΑΝΙΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 2007 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 20’51” |
18 | ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 2007 | ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ | 26’02” |
ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2006 | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ | DNF | |
6.000 ΜΕΤΡΑ ΑΝΔΡΩΝ Κ-20 (ΓΕΝ. 2004 – 2005) | ||||
α/α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΤ.ΓΕΝ. | ΣΥΛΛΟΓΟΣ | ΕΠΙΔΟΣΗ |
1 | ΜΠΟΥΛΑΡΙ ΑΝΤΡΙΑΝ | 2005 | ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 | 19’53” |
2 | ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2004 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 19’54” |
3 | ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ | 2005 | ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 20’02” |
4 | ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 2005 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 20’34” |
5 | ΚΑΣΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | 2005 | ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ | 21’45” |
6 | ΡΗΓΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | 2004 | ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ | 22’52” |
7 | ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2004 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 23’41” |
8 | ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 2005 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 24’16” |
9 | ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ | 2005 | ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ | 28’18” |
8.000 ΜΕΤΡΑ ΑΝΔΡΩΝ Κ-23 (ΓΕΝ. 2001 – 2002 – 2003) | ||||
α/α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΤ.ΓΕΝ. | ΣΥΛΛΟΓΟΣ | ΕΠΙΔΟΣΗ |
1 | ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ | 2003 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 26’46” |
2 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2003 | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ | 27’10” |
3 | ΑΔΑΜΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ | 2003 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 28’31” |
4 | ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ | 2003 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 32’46” |
5 | ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | 2002 | ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 | 36’19” |
6 | ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 2003 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 39’06” |
8.000 ΜΕΤΡΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΓΕΝ. 2000 & ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ) | ||||
α/α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΤ.ΓΕΝ. | ΣΥΛΛΟΓΟΣ | ΕΠΙΔΟΣΗ |
1 | ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ | 1999 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 26’45” |
2 | ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 1998 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 26’55” |
3 | ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | 1999 | ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ | 27’01” |
4 | ΜΕΙΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ | 1994 | ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ | 28’44” |
5 | ΘΑΝΑΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 1995 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 28’58” |
6 | ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ | 1993 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 29’04” |
7 | ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ | 1994 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 29’39” |
8 | ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ | 1990 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 29’47” |
9 | ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 1991 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 29’54” |
10 | ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1982 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 30’02” |
11 | ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 1991 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 30’04” |
12 | ΑΠΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 1976 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 33’46” |
ΓΥΝΑΙΚΕΣ | ||||
1.000 ΜΕΤΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-12 (ΓΕΝ. 2012-2013-2014) | ||||
α/α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΤ.ΓΕΝ. | ΣΥΛΛΟΓΟΣ | ΕΠΙΔΟΣΗ |
1 | ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ | 2012 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 3’47” |
2 | ΠΑΠΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΗ | 2012 | ΑΜΣ ΠΝΟΗ | 3’57” |
3 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ | 2012 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 4’04” |
4 | ΤΣΑΡΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ | 2013 | ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ | 4’13” |
5 | ΚΑΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ | 2012 | ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ | 4’15” |
6 | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ | 2012 | ΓΣ ΔΥΜΗΣ | 4’16” |
7 | ΚΟΠΙΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ | 2012 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 4’21” |
8 | ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ | 2012 | ΓΣ ΔΥΜΗΣ | 4’24” |
9 | ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ | 2012 | ΑΜΣ ΠΝΟΗ | 4’26” |
10 | ΤΣΟΥΒΑΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ | 2013 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 4’27” |
11 | ΚΑΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | 2013 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 4’28” |
12 | ΤΡΙΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | 2013 | ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ | 4’29” |
13 | ΝΙΦΟΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | 2013 | ΓΣ ΔΥΜΗΣ | 4’30” |
14 | ΤΣΙΟΦΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ | 2013 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 4’31” |
15 | ΚΑΙΑΦΑ ΝΑΤΑΛΙΑ | 2013 | ΑΣ ΑΚΡΟΣ | 4’32” |
16 | ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ | 2012 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 4’34” |
17 | ΤΣΙΛΗΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | 2012 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 4’35” |
18 | ΖΑΓΑΡΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ | 2013 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 4’46” |
19 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | 2013 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 5’12” |
20 | ΤΣΙΜΠΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | 2012 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 5’18” |
21 | ΣΕΡΜΠΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ | 2013 | ΓΣ ΔΥΜΗΣ | 5’21” |
22 | ΝΙΦΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | 2013 | ΓΣ ΔΥΜΗΣ | 5’33” |
23 | ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ | 2014 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 5’35” |
24 | ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ | 2014 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 5’54” |
25 | ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ | 2014 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 6’01” |
1.000 ΜΕΤΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-14 (ΓΕΝ. 2010-2011) | ||||
α/α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΤ.ΓΕΝ. | ΣΥΛΛΟΓΟΣ | ΕΠΙΔΟΣΗ |
1 | ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΝΘΗ | 2010 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 3’26” |
2 | ΚΩΤΣΙΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ | 2011 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 3’32” |
3 | ΣΠΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ | 2011 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 3’35” |
4 | ΤΣΑΟΥΡΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | 2010 | ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ | 3’41” |
5 | ΑΠΟΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣ | 2010 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 3’42” |
6 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ | 2010 | ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 | 3’43” |
7 | ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ | 2010 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 3’46” |
8 | ΣΚΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | 2010 | ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 3’47” |
9 | ΜΑΝΔΕΛΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ | 2010 | ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 3’48” |
10 | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΗΙΛΙΑΝΑ | 2010 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 3’49” |
11 | ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΙΩΑΝΝΑ | 2011 | ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ | 3’50” |
12 | ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΙΩΑΝΝΑ | 2010 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 3’51” |
13 | ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ | 2011 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 4’00” |
14 | ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑ ΕΥΤΥΧΙΑ | 2011 | ΓΣ ΔΥΜΗΣ | 4’01” |
15 | ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΜΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | 2011 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 4’02” |
16 | ΚΑΤΡΙΒΕΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | 2010 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 4’03” |
17 | ΤΣΑΚΩΝΑ ΧΡΥΣΑ | 2011 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 4’04” |
18 | ΜΠΙΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ | 2010 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 4’09” |
19 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | 2010 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 4’10” |
20 | ΤΣΟΜΗ ΜΕΛΙΝΑ | 2010 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 4’11” |
21 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | 2011 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 4’12” |
22 | ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞ. | 2011 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 4’17” |
23 | ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ | 2010 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 4’18” |
24 | ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ | 2011 | ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ | 4’25” |
25 | ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ | 2011 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 4’27” |
26 | ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | 2010 | ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ | 4’28” |
27 | ΜΠΟΥΖΑΝΗ ΙΣΜΗΝΗ | 2011 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 4’29” |
28 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | 2010 | ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 4’30” |
29 | ΤΣΙΑΡΑ ΝΙΚΗ | 2011 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 4’37” |
30 | ΣΤΙΒΑ ΑΣΠΑΣΙΑ | 2011 | ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ | 4’40” |
31 | ΑΛΙΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ | 2010 | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ | 4’44” |
32 | ΤΡΙΓΚΑ ΘΕΩΝΗ | 2011 | ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ | 4’45” |
33 | ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | 2010 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 4’50” |
34 | ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ | 2010 | ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ | 4’56” |
35 | ΤΣΟΠΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | 2010 | ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ | 4’57” |
36 | ΤΣΙΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ | 2010 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 5’19” |
37 | ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑ ΑΘΗΝΑ | 2011 | ΑΣ ΑΚΡΟΣ | 5’21” |
38 | ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ | 2010 | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ | 5’28” |
39 | ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗ ΑΓΑΠΗ | 2010 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | DNF |
2.000 ΜΕΤΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-16 (ΓΕΝ. 2008-2009) | ||||
α/α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΤ.ΓΕΝ. | ΣΥΛΛΟΓΟΣ | ΕΠΙΔΟΣΗ |
1 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ | 2008 | ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 | 7’13” |
2 | ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ | 2008 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 7’14” |
3 | ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΜΑΡΙΑ | 2009 | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ | 7’34” |
ΖΑΡΚΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | 2008 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 7’34” | |
5 | ΛΟΗ ΔΗΜΗΤΡΑ | 2008 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 7’39” |
6 | ΜΠΟΔΙΩΤΗ ΑΝΝΑ | 2008 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 7’50” |
7 | ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΥΑΝΑΣΙΑ | 2008 | ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 | 7’56” |
8 | ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ | 2009 | ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 8’01” |
9 | ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | 2008 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 8’04” |
10 | ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ | 2008 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 8’12” |
11 | ΚΟΥΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ | 2009 | ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 | 8’18” |
12 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | 2009 | ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 | 8’24” |
13 | ΚΑΛΟΓΕΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΡΟΖΑ | 2009 | ΑΣ ΑΚΡΟΣ | 8’26” |
14 | ΠΟΤΑΜΟΥΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | 2008 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 8’34” |
15 | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΕΤΑ | 2008 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 8’35” |
16 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ | 2008 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 8’44” |
17 | ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ | 2008 | ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ | 8’47” |
18 | ΡΗΓΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ | 2009 | ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ | 8’48” |
19 | ΤΣΑΦΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ | 2009 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 8’49” |
20 | ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | 2008 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 9’14” |
21 | ΤΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ | 2009 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 9’17” |
22 | ΜΕΡΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ | 2009 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 9’20” |
ΖΟΥΜΠΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ | 2009 | ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ | 9’20” | |
24 | ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | 2009 | ΑΜΣ ΠΝΟΗ | 9’24” |
25 | ΚΑΡΑΤΖΑ ΣΟΦΙΑ | 2009 | ΑΣ ΑΚΡΟΣ | 9’28” |
26 | ΠΟΣΟΝΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ | 2009 | ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 9’30” |
27 | ΠΟΪΡΑΖΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | 2009 | ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ | 9’31” |
28 | ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ | 2009 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 9’35” |
29 | ΚΑΡΒΕΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ | 2009 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 9’40” |
30 | ΚΑΟΥΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ | 2009 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 9’49” |
31 | ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΓΙΑΣΕΜΗ | 2009 | ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ | 9’55” |
32 | ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΚΑΣΑΝΔΡΑ | 2008 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 10’08” |
33 | ΚΟΥΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ | 2009 | ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ | 10’48” |
34 | ΤΣΑΝΗ ΒΙΚΤΟΡΙΑ | 2008 | ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 | 10’56” |
35 | ΝΤΑΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ | 2008 | ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ | 11’00” |
36 | ΜΑΡΟΥΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | 2009 | ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ | 11’05” |
37 | ΤΣΙΤΣΙΜΕΛΗ ΖΑΚΕΛΙΝΑ | 2009 | ΑΣ ΑΚΡΟΣ | 11’17” |
38 | ΜΥΛΩΝΑ ΝΙΚΟΛΙΑ | 2009 | ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ | 11’23” |
39 | ΚΑΡΥΔΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ | 2009 | ΑΣ ΑΚΡΟΣ | 12’11” |
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | 2008 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 12’21” | |
41 | ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΚΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ | 2008 | ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ | 12’50” |
3.000 ΜΕΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-18 (ΓΕΝ. 2006-2007) | ||||
α/α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΤ.ΓΕΝ. | ΣΥΛΛΟΓΟΣ | ΕΠΙΔΟΣΗ |
1 | ΒΑΛΑΧΑ ΜΥΡΤΩ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 10’35” |
2 | ΤΑΝΤΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 11’20” |
3 | ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 11’25” |
4 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ | 2006 | ΑΣ ΑΚΡΟΣ | 11’29” |
5 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ | 2007 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 11’46” |
6 | ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 11’52” |
7 | ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ | 2007 | ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 | 11’54” |
8 | ΒΑΡΒΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ | 2007 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 12’00” |
9 | ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ | 2007 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 12’04” |
10 | ΛΕΚΑΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | 2007 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 12’22” |
11 | ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ | 2006 | ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ | 12’34” |
12 | ΜΟΥΖΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ | 2007 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 12’36” |
13 | ΝΤΖΟΥΜΑΝΗ ΝΕΦΕΛΗ | 2007 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ | 12’40” |
14 | ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗ ΑΣΗΜΙΝΑ | 2007 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 12’47” |
15 | ΜΠΑΣΤΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ | 2006 | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ | 13’03” |
16 | ΞΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ | 2007 | ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ | 13’14” |
17 | ΜΠΕΛΜΠΑ ΜΕΛΙΝΑ | 2006 | ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 | 13’17” |
18 | ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 13’23” |
19 | ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ | 2007 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 13’30” |
20 | ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 14’03” |
21 | ΔΕΛΕΓΓΟΥ ΑΡΕΤΗ | 2007 | ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ | 15’08” |
22 | ΝΤΑΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ | 2006 | ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ | 16’34” |
23 | ΣΓΟΥΡΟΥ ΖΩΗ | 2006 | ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ | 19’31” |
24 | ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | 2006 | ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ | 20’19” |
4.000 ΜΕΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-20 (ΓΕΝ. 2004 – 2005) | ||||
α/α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΤ.ΓΕΝ. | ΣΥΛΛΟΓΟΣ | ΕΠΙΔΟΣΗ |
1 | ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΘΗ | 2004 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 15’37” |
2 | ΚΑΤΣΑΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ | 2004 | ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ | 17’01” |
3 | ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΖΩΗ | 2005 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 17’04” |
4 | ΤΖΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | 2005 | ΑΣ ΑΚΡΟΣ | 18’52” |
6.000 ΜΕΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-23 (ΓΕΝ. 2001 – 2002 – 2003) | ||||
α/α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΤ.ΓΕΝ. | ΣΥΛΛΟΓΟΣ | ΕΠΙΔΟΣΗ |
1 | ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ | 2002 | ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ | 25’34” |
2 | ΣΠΑΡΑΚΗ ΧΑΡΑ | 2003 | ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ | 25’51” |
3 | ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ | 2003 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 25’55” |
6.000 ΜΕΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΓΕΝ. 2000 & ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ) | ||||
α/α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΤ.ΓΕΝ. | ΣΥΛΛΟΓΟΣ | ΕΠΙΔΟΣΗ |
1 | ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ | 1981 | ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ | 24’20” |
2 | ΑΪΒΑΛΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ | 1996 | ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ | 25’06” |
3 | ΖΑΠΑΝΤΗ ΗΡΩ | 2000 | ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 26’17” |
4 | ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | 1972 | ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 26’42” |
5 | ΤΣΙΡΟΥ ΜΑΡΙΑ | 1974 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ | 27’41” |