H κλήρωση των αγώνων της Α2 της νέας σεζόν έβγαλε δυο ντέρμπι στην πρεμιέρα. Στο πιο μεγάλο ο Απόλλωνας φιλοξενεί στην Πάτρα τον ισχυρό Ιωνικό Νικαίας, ενώ στο άλλο το Ψυχικό υποδέχεται τον Ηρακλή. Αναλυτικά η κλήρωση:
1η Αγωνιστική (6/10)
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
2η Αγωνιστική (13/10)
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ 2017 – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
3η Αγωνιστική (20/10)
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2017
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
4η Αγωνιστική (27/10)
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ 2017 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
5η Αγωνιστική (10/11)
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2017
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
6η Αγωνιστική (17/11)
ΗΡΑΚΛΗΣ 2017 – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
7η Αγωνιστική (24/11)
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2017
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
8η Αγωνιστική (1/12)
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ 2017 – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
9η Αγωνιστική (8/12)
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2017
10η Αγωνιστική (15/12)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ 2017 – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
11η Αγωνιστική (22/12)
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2017
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
12η Αγωνιστική (5/1)
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2017
13η Αγωνιστική (12/1)
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ 2017 – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
14η Αγωνιστική (19/1)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2017
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
15η Αγωνιστική (26/1)
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ 2017 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα γίνουν αντίστροφα τις εξής ημερομηνίες: 2/2, 9/2, 16/2, 23/2, 2/3, 9/3, 16/3, 23/3, 30/3, 6/4, 13/4, 20/4, 24/4, 2/5, 5/5.