Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Κυριακή 26/3/17
Α Όμιλος
Γήπεδο Σουλίου, Ώρα 17.00, Παναχαϊκός-Αστέρας Μιντιλογλίου (Μπλίκας)
Γήπεδο Κρίνου, Ώρα 17.00, Κρίνος-Θύελλα Πατρών (Ρηγόπουλος)
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 17.00, Ίκαρος Πετρωτού-Δόξα Χαλανδρίτσας (Μιχαλόπουλος)
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 17.00, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Αχαιός Σαραβαλίου (Γιαννόπουλος)
Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 17.00, Απόλλων Βίδοβας-Φωστήρας Οβρυάς (Παπαδόπουλος)
Γήπεδο Μαζαρακίου, Ώρα 17.00, Κεραυνός Μιτόπολης-Πολύτεκνος (Βαβίλης)
Γήπεδπ «Ντα Λουζ», Ώρα 17.00, Φαραϊκός-Ατρόμητος Λάππα (Παπαδής)
Β Όμιλος
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 11.30, Δόξα Ελαιώνα-ΑΕ Πάτρα (Μαχαίρας)
Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 17.00, Φοίνικας Σαλμενίκου-Μέγας Δικέφαλος (Πετρόπουλος)
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 17.00, Ψηλαλώνια-Καλάβρυτα (Χαμουζάς)
Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Ώρα 17.00, Δρέπανο-Ακράτα (Μέρμηγκας)
Γήπεδο Προαστείου, Ώρα 17.00, Αετός Πατρών-Αστέρας Τέμενης (Χρονάς)
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 17.00, Αετός Ρίου-Αναγέννηση Ψαθοπύργου (Τζαγκαράκης)
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 17.00, Δήμος Διακοπτού-Δαβουρλής (Καλύβας)
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Κυριακή 26/3/17
Β Όμιλος
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 11.00, Πήγασος Πατρών-Ηρακλής Πατρών (Φωκάς)
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 11.00, Σπάρτακος-ΑΠΟ Αρόης (Ιωαννίδης)
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 14.00, Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Δάφνη Πατρών (Διαμαντόπουλος)
Γήπεδο Προαστείου, Ώρα 14.30, Αίας Πατρών-Αργυρά (Σαμαρτζής)
Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Ώρα 17.00, Ωλενιακός-ΑΠΣ Πάτραι (Τιμολέων)
Γήπεδο «Μ. Ηλιόπουλου», Ώρα 17.00, Ρωμανός-Αυτόνομη (Αναγνωστόπουλος)
Γ’ Όμιλος
Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Ώρα 11.00, Παναχαϊς-Δόξα Πατρών (Κουρτέσης)
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 11.00, Γαλήνη-ΑΕ Αρόης (Οικονόμου)
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 13.00, Περιβόλα-Αχαϊκός (Καδδάς)
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 14.00, Δίας-Πετεινοί (Κουτρουμάνης)
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 14.00, Άτλας-Καλλιθέα (Αθανασόπουλος)
Δ Όμιλος
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 14.00, Φλόγα Ροδιάς-Θύελλα Αιγείρας (Πολυγένης)
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 14.00, Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Άνω Καστρίτσι (Παππάς)
Γήπεδο Νικολεϊκων, Ώρα 14.00, Λύκοι Διακοπτού-ΑΟ Αβύθου (Ηλιόπουλος)
Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Ώρα 14.00, Κεραυνός 2016-Κεραυνός Σελιανιτίκων (Ασπρουλόπουλος)
Γήπεδο Σκεπαστού, Ώρα 17.00, Σκεπαστό-Άρης Κουνινάς (Τσιρογιάννης)
Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 17.00, Αναγέννηση/Αίας-Εθνικός Αιγίου (Τσιρίνης)