Αναλυτικά όλοι οι διαιτητές έχουν ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/9 (5 μ.μ.)
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Νίκη Προαστίου, Νίκος Χρονάς
Γήπ. «Κ. Ζάρρας»: Πήγασος Μπεγουλακίου-Λέων Αλισσού, Στέφανος Μαχαιράς-Μουστάκας
Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Θύελλα Πατρών, Κώστας Ανδριανός
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Άρης Πατρών., Κώστας Σαμαρτζής
Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Ατρόμητος Πατρών, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γήπ. Αβύθου: Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Εθνικός Σαγεΐκων, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Αγυιάς: Δαβουρλής K. 92-Φωστήρ Οβρυάς, Παναγιώτης Σακελλαρίου
Γήπ. Προαστίου: Αετός Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Νίκος Μέρμηγκας
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Ατρόμητος Λάππα 2015, Δημήτρης Πολυγένης
Γήπ. Μαζαρακίου: Πείρος Ισώματος-Πήγασος Πατρών, Κώστας Οικονόμου
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ντα Λουζ: Πάτραι Α.Π.Σ.-Πανιώνιος/ Αχιλλέας, Λάμπρος Τζαγκαράκης
Γήπ. Ρίου: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Ολυμπιακός Πατρών, Σπύρος Παππάς
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος»: Κεραυνός 2016-Φοίνικας Σαλμενίκου, Γεωργία Ντάβλας
Γήπ. Ροδιάς: Φλόγα Ρόδιας-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών-Αστήρ Τέμενης, Νίκος Τρίγκας
Γήπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα-Θύελλα Αιγείρας, Νίκος Μιχαλόπουλος
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/9
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 11 π.μ.: Καλλιθέα-Διαγόρας 2010, Στέφανος Μπλίκας
Γήπ. Βραχνεΐκων, 2 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Ωλενιακός, Γιώργος Αθανασόπουλος
Γήπ. Λιμνοχωρίου, 5 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας-Δίας Σαραβαλίου, Κώστας Οικονόμου
Γήπ. Σταυροδρομίου, 5 μ.μ.: Τριταιϊκός-Καμίνια, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
Γήπ. Βραχνεΐκων, 5 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Σταροχώρι, Σπύρος Παλαιολόγος
Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 5 μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Φαραικός, Νίκος Μακρυπόδης
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Αγυιάς, 11 π.μ.: Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Α.Π.Ο. Αρόη, Παναγιώτης Κάδδας
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 2 μ.μ.: Πολύτεκνος-Αετός Ρίου, Αλέξανδρος Φωκάς
Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 2 μ.μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Ψηλαλώνια, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας
Γήπ. Αγυιάς, 5 μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Ίκαρος Πετρωτού, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 5 μ.μ.: Αχαϊκός-Μέγας Δικέφαλος, Γιώργος Ασπρουλόπουλος
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 5 μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Απόλλων Εγλυκάδος, Παναγιώτης Τιμολέων
Γήπ. Ακράτας, 5 μ.μ.: Ακράτα-Δήμος Διακοπτού Α.Ο., Νίκος Μέρμηγκας
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ροδιάς, 5 μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού-Σκεπαστό, Νίκος Χρονάς
Γήπ. Προαστίου, 5 μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Ζήρια-ΤΑΔ’93, Σωτήρης Παπαχρήστος
Γήπ. Αβύθου, 5 μ.μ.: Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.-Ποσειδών Δρέπανου, Γιάννης Ιωαννίδης