Αναλυτικά όλοι οι διαιτητές έχουν ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/10 (4:30 μ.μ.)
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Αναγέννηση Πατρών, Γιάννης Καλύβας
Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Εθνικός Σαγεΐκων, Γεωργία Ντάβλα
Γήπ. Προαστίου: Αετός Πατρών-Φωστήρ Οβρυάς, Γιάννης Ιωαννίδης
Γήπ. Αγυιάς: Δαβουρλής K. ’92-Νίκη Προαστίου, Κώστας Σαμαρτζής
Γήπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος»: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Λέων Αλισσού, Κώστας Ανδριανός
Γήπ. «Κ. Ζάρρας»: Πήγασος Μπεγουλακίου-Θύελλα Αιγίου, Κώστας Οικονόμου
Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Άρης Πατρών, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Θύελλα Πατρών, Λάμπρος Τζαγκαράκης
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Βραχνεΐκων: Καμίνια-Διαγόρας 2010, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος
Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Δίας Σαραβαλίου, Γιώργος Ασπρουλόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. «Ντα Λουζ»: Πάτραι Α.Π.Σ.-Ολυμπιακός Πατρών, Σπύρος Παλαιολόγος
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Αβύθου: Αναγέννηση/Αίας-Κεραυνός 2016, Νίκος Τρίγκας
Γήπ. Ακράτας: Ακράτα-Καλάβρυτα.
Γήπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Ποσειδών Δρέπανου, Παναγιώτης Τσιρογιάννης
Γήπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού -Φοίνικας Σαλμενίκου, Γιώργος Παπαδόπουλος
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/10
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 2 μ.μ.: Καλλιθέα-Ωλενιακός, Σωτήρης Παπαχρήστος
Γήπ. Λιμνοχωρίου, 4:30 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Σταυροδρομίου, 4:30 μ.μ.: Τριταιϊκός-Πήγασος Πατρών, Γιώργος Αθανασόπουλος
Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 4:30 μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Ατρόμητος Λάππα 2015, Παναγιώτης Τιμολέων
Γήπ. Μιντιλογλίου, 4:30 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Πείρος Ισώματος, Νίκος Μιχαλόπουλος
Γήπ. ΕΠΣΑ «Α. Κάνιστρας», 4:30 μ.μ.: Φαραϊκός-Σταροχώρι, Παναγιώτης Τσιρογιάννης
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Αγυιάς, 11 π.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ, Λευτέρης Παπαδής
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 11 π.μ.: Δάφνη Πατρών-Α.Π.Ο. Αρόη, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας
Γήπ. Βραχνεΐκων, 11 π.μ.: Αχαϊκός-Αετός Ρίου, Στέφανος Μπλίκας
Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 11 π.μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Βασίλης Διαμαντόπουλος
Γήπ. Αγυιάς, 4:30 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας -Απόλλων Εγλυκάδος, Νίκος Μακρυπόδης
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 4:30 μ.μ.: Πολύτεκνος-Ίκαρος Πετρωτού, Νίκος Τρίγκας
Γήπ. Ρίου, 4:30 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος-Ψηλαλώνια, Παναγιώτης Σακελλαρίου
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Καλαβρύτων, 4:30 μ.μ.: Σκεπαστό-Αστήρ Τέμενης, Γιάννης Τσιρίνης
Γήπ. Ροδιάς, 4:30 μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Ζήρια/ΤΑΔ’93, Διονύσης Βαβίλης
Γήπ. Καμαρών, 4:30 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-Θύελλα Αιγείρας, Αλέξανδρος Φωκάς
Γήπ. Προαστίου, 4:30 μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Δήμος Διακοπτού Α.Ο., Σπύρος Παππάς