Η αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣ Αχαΐας ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων το προσεχές Σαββατοκύριακο.
Αναλυτικά οι ρέφερι που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια έχουν ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/5-(6μ.μ.)
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γήπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων-Άρης Πατρών, Γιαννόπουλος
Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αναγέννηση Πατρών, Καλύβας
Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Απόλλων Συνοικισμού, Σακελλαρίου
Γήπ. Κ.Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδος-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Τζαγκαράκης
Γήπ. Αβύθου: Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Πήγασος Μπεγουλακίου, Σαμαρτζής
Γήπ. Ρίου: Πανιώνιος/Αχιλλέας –Λέων Αλισσού, Μακρυπόδης
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Λιμνοχώρι, Ντάβλα
Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστείου-Πανμοβριακός Ριόλου, Μαχαίρας/Μουστάκας
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Οβρυάς: Φωστήρας Οβρυάς-Τριταιικός, Μιχαλόπουλος
Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Αστέρας Μιντιλογλίου,Αρκουμάνης
Γήπ. Μαζαρακίου: Κεραυνός Μιτόπολης-Αστέρας Τσουκαλεΐκων,Τιμολέων
Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Ικαρος Πετρωτού, Σπηλιωτόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Τέμενης: Αστήρ Τέμενης-Ακράτα, Ανδριανός
Γήπ. Ροδιάς: Δόξα Ελαιώνος-Ποσειδώνας Πάτρας, Χρονάς
Γήπ. Ζήριας: Φοίνικας Σαλμενίκου-Καλάβρυτα, Παπαδόπουλος
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Α.Ε.Κ. Πατρών-Καλλιθέα, Πολυγένης
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/5
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ (6μ.μ.)
Γήπ. Κ.Ζάρρας: Αχαιός Σαραβαλίου-Απόλλων Βίδοβας Ιωαννίδης
Γήπ. Σουλίου: Παναχαϊκός-Κρίνος, Παπαδής
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Πολύτεκνος-Φαραικός, Φωκάς
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Μακρυπόδης
Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Πάτρα 2005 A.E., Αναγνωστόπουλος
Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος, 6μ.μ.: Δρέπανο-Αετός Πατρών, Γιαννόπουλος
Γήπ. Προαστίου, 6μ.μ.: Δαβουρλής K. 92-Αχιλλέας Καμαρών, Σπηλιωτόπουλος
Γήπ. Ρίου, 6μ.μ.: Αετός Ρίου-Ψηλαλώνια, Παπαδόπουλος
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
B΄ΟΜΙΛΟΣ (6μ.μ.)
Γήπ. Ντα Λουζ, 6μ.μ.: Προοδευτική Πατρών-Άρλα, Μπλίκας
Γήπ. Ρίου, 11π.μ.: Αίας Πατρών-Αχιλλέας Οβρυάς, Σπυρόπουλος
Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Ηρακλής Πατρών, Κούσης
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Α.Π.Ο. Αρόη, Κουτρουμάνης
Γήπ. Κάτω Καστριτσίου, 3μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Δάφνη Πατρών, Διαμαντόπουλος
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Πήγασος Πατρών-Πάτραι Α.Π.Σ., Τζαγκαράκης
Γήπ. Βραχνεΐκων, 6μ.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Ρωμανός, Παλαιολόγος
Γήπ. Θύελλας, 6μ.μ.: Ωλενιακός-Σπάρτακος, Παπαδιονυσίου
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 11π.μ.: Γαλήνη-Δίας Σαραβαλίου, Οικονόμου
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12μ.: Πετεινοί-Ζαβλάνι ΑΠΣ, Βαβίλης
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Περιβόλα-Α.Ε. Αρόης, Ασπρουλόπουλος
Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Άτλας Α.Σ.-Παναχαΐς, Παναγιωτόπουλος
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Αχαϊκός-Ολυμπιακός Πατρών, Αθανασόπουλος
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ροδιάς, 6μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Σκεπαστό, Μέρμηγκας
Γήπ. Δημητροπουλου, 6μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Άνω Καστρίτσι, Ταξιάρχης
Γήπ. Αβύθου, 6μ.μ.: Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.-Κεραυνός 2016, Πετρόπουλος
Γήπ. Νικολεΐκων, 6μ.μ.: Λύκοι Διακοπτού-Θύελλα Αιγείρας, Τσιρίνης
Γήπ. Κάτω Καστριτσίου, 6μ.μ.: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Άρης Κουνινάς, Χρονάς
Γήπ. Ζήριας, 6μ.μ.: Ζήρια-ΤΑΔ’93-Αβύθου Α.Ο., Μαχαίρας/Μουστάκας