03:00
Μπέιζμπολ: Χιούστον Άστρος – Νιου Γιορκ Γιάνκις
ΜLB Postseason
FOX Sports
05:45
Μοto3: Γκραν πρι Ιαπωνίας
Αγώνας
Cosmote Sport 5
07:05
Moto2: Γκραν πρι Ιαπωνίας
Αγώνας
Cosmote Sport 5
08:30
MotoGP: Γκραν πρι Ιαπωνίας
Αγώνας
Cosmote Sport 5
10:30
Στίβος: Μαραθώνιος Άμστερνταμ
Eurosport 1
11:00
Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα F1H2O
Γκραν πρι Κίνας – Αγώνας
FOX Sports
12:45
Ιππασία: 73ο ελληνικό ντέρμπι
Ιππόδρομος Αθηνών «Markopoulo Park»
Novasports 5
13:00
Μπάσκετ: Φενερμπαχτσέ – Μπαχτσεσεχίρ
Σούπερ Λιγκ Τουρκίας
Cosmote Sport 4
13:00
Ποδόσφαιρο: Αλαβές – Θέλτα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
13:30
Πινγκ πονγκ: Κίνα
Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών
Eurosport 2
13:30
Ποδόσφαιρο: Σασουόλο – Ίντερ
Σέριε Α
Novasports 1
14:00
Ποδόσφαιρο: Socca World Cup
Α’ ημιτελικός
Novasports 2
14:30
Ποδόσφαιρο: Στουτγάρδη – Κίελο
Mπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 8
14:45
Σνούκερ: Home Nations Series
Bρετανία – Τελικός
Eurosport 1
15:00
Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπέτις
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 7
15:00
Ποδόσφαιρο: Ιάλυσος – Νίκη Βόλου
Football League
ΕΡΤ3
15:15
Ποδόσφαιρο: Socca World Cup
Β’ ημιτελικός
Novasports 2
15:30
Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Ολλανδία
Eurosport 2
16:00
Ποδόσφαιρο: Ουντινέζε – Τορίνο
Σέριε Α
Novasports 3
16:00
Ποδόσφαιρο: Γουίγκαν – Νότιγχαμ Φόρεστ
Τσάμπιονσιπ
Novasports 4
16:00
Ποδόσφαιρο: Κάλιαρι – ΣΠΑΛ
Σέριε Α
Novasports 24
16:00
Ποδόσφαιρο: Σαμπντόρια – Ρόμα
Σέριε Α
Novasports 1
16:30
Ποδόσφαιρο: Κολονία – Πάντερμπορν
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
16:45
Ποδόσφαιρο: Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 2
17:00
Ποδόσφαιρο: Ξάνθη – Άρης
Σούπερ Λίγκα 1
ΕΡΤ Sports
17:00
Τένις: ATP World Tour 250
Antwerp European Open – Τελικός
Cosmote Sport 6
17:00
Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ – Βιγιαρεάλ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
17:45
Μπάσκετ: Λαύριο – Ήφαιστος
Α1 μπάσκετ
ΕΡΤ2
18:00
Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ – Λαμία
Σούπερ Λίγκα 1
PAOK TV
18:00
Σούπερμπαϊκ: Βρετανικό Πρωτάθλημα
Eurosport 2
18:30
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
19:00
Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ – Σάλκε
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
19:00
Ποδόσφαιρο: Πάρμα – Τζένοα
Σέριε Α
Novasports 3
19:00
Μπάσκετ: Ζιελόνα Γκόρα – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
VTB United League
Cosmote Sport 8
19:30
Ποδόσφαιρο: Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βαγιαδολίδ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
19:30
Ποδόσφαιρο: ΑΕΚ – Βόλος
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 1
19:30
Μπάσκετ: Βαλένθια – Μάλαγα
Λίγκα Εντέσα
Cosmote Sport 4
19:30
Ποδόσφαιρο: Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
Σούπερ Λίγκα 1
ΕΡΤ Sports
20:45
Σνούκερ: Home Nations Series
Βρετανία – Τελικός
Eurosport 1
21:00
Ποδόσφαιρο: Socca World Cup
Τελικός
Novasports 2
21:30
Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
Kansas Hollywood Casino 400
Cosmote Sport 7
21:45
Ποδόσφαιρο: Μίλαν – Λέτσε
Σέριε Α
Novasports 4
22:00
Ποδόσφαιρο: Σεβίλλη – Λεβάντε
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
22:00
Ποδόσφαιρο: Μαρσέιγ – Στρασμπούρ
Λιγκ 1
Novasports 3
22:00
Κολύμβηση: International Swimming League
2η ημέρα – Ντάλας, ΗΠΑ
Eurosport 2