00:00
Ποδηλασία: Pro Series
Αργεντινή – 5ο ετάπ
Eurosport 1
04:00
Μπάσκετ: Μιλγουόκι Μπακς – Ντένβερ Νάγκετς
ΝΒΑ
Cosmote Sport 4
05:30
Μπάσκετ: Λος Άντζελες Λέικερς – Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς
ΝΒΑ
Cosmote Sport 4
06:30
Τένις: Αυστραλιανό Όπεν
Τελικός διπλού γυναικών
Eurosport 1
08:00
Τένις: Αυστραλιανό Όπεν
Τελικός γυναικών (Wheelchairs)
Eurosport 1
10:30
Τένις: Κένιν – Μουγκουρούθα
Αυστραλιανό Όπεν – Τελικός γυναικών
Eurosport 1
13:15
Τένις: Αυστραλιανό Όπεν
Τελικός μικτού διπλού
Eurosport 1
14:00
Ποδόσφαιρο: Γρανάδα – Εσπανιόλ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
14:00
Ποδόσφαιρο: Ζανκτ Πάουλι – Στουτγάρδη
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 3
14:00
Πόλο: Παλαιό Φάληρο – Πανιώνιος
A1 Aνδρών
ΕΡΤ Sports
14:30
Ποδόσφαιρο: Λέστερ – Τσέλσι
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
14:30
Ποδόσφαιρο: Χαλ – Μπρέντφορντ
Tσάμπιονσιπ
Novasports 1
15:00
Ποδόσφαιρο: Καβάλα – Τρίκαλα
Football League
ΕΡΤ3
15:00
Σνούκερ: German Masters
Βερολίνο, Γερμανία – Ημιτελικοί
Eurosport 1
15:45
Μπάσκετ: Πανιώνιος – Ηρακλής
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Play1
15:45
Μπάσκετ: Λάρισα – Ιωνικός
A1 Ανδρών
ΕΡΤ Play3
15:45
Μπάσκετ: Λαύριο – Περιστέρι
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Play2
16:00
Ποδόσφαιρο: Μπολόνια – Μπρέσια
Σέριε Α
Novasports 2
16:30
Ποδόσφαιρο: Φορτούνα Ντίσελντορφ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 8
16:30
Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 7
16:30
Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ – Βέρντερ Βρέμης
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 9
16:30
Ποδόσφαιρο: Μπορούσια Ντόρτμουντ – Ουνιόν Βερολίνου
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 6
16:30
Ποδόσφαιρο: Σοσό – Λοριάν
Λιγκ 2
Novasports 4
16:30
Ποδόσφαιρο: Μάιντς – Μπάγερν Μονάχου
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 5
17:00
Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ – Σαουθάμπτον
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 3
17:00
Ποδόσφαιρο: Λιντς – Γουίγκαν
Τσάμπιονσιπ
Novasports 5
17:00
Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
17:15
Ποδόσφαιρο: Βόλος – Λαμία
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 3
17:15
Ποδόσφαιρο: ΟΦΗ – ΑΕΛ
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 1
17:45
Μπάσκετ: Προμηθέας Πατρών – Ήφαιστος Λήμνου
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Sports
18:30
Ποδόσφαιρο: Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ
Λιγκ 1
Novasports 4
19:00
Βόλεϊ: Ιμόκο Κονελιάνο – Σκάντιτσι
Σέριε Α Γυναικών
Cosmote Sport 8
19:00
Ποδόσφαιρο: Κάλιαρι – Πάρμα
Σέριε Α
Novasports 5
19:30
Ποδόσφαιρο: Μαγιόρκα – Βαγιαδολίδ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
19:30
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουλβς
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
19:30
Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός – Ξάνθη
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 2
19:30
Ποδόσφαιρο: Λειψία – Γκλάντμπαχ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
20:00
Ποδόσφαιρο: Βιτόρια Σετούμπαλ – Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 5
20:45
Ποδόσφαιρο: Φέγενορντ – Έμεν
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 4
21:00
Ποδόσφαιρο: Αμιάν – Τουλούζ
Λιγκ 1
Novasports 3
21:30
Βόλεϊ: Μπούστο Αρσίτσιο – Μόντσα
Σέριε Α Γυναικών
Cosmote Sport 8
21:45
Χάντμπολ: Ανόβερο – Κίελο
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 9
21:45
Ποδόσφαιρο: Σασουόλο – Ρόμα
Σέριε Α
Novasports 1
22:00
Ποδόσφαιρο: Βαλένθια – Θέλτα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
22:30
Μπάσκετ: Λος Άντζελες Κλίπερς – Μινεσότα Τίμπεργουλβς
ΝΒΑ
Cosmote Sport 4