Το 37ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα κλειστού στίβου διεξάγεται το Σαββατοκύριακο στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας. Οι δηλώσεις συμμετοχών προμηνύουν δυνατές αναμετρήσεις στα περισσότερα από τα αγωνίσματα του διημέρου.
Άλλωστε οι κορυφαίοι και κορυφαίες του ελληνικού στίβου θα είναι στο ΣΕΦ για να διεκδικήσουν τη νίκη, καλές επιδόσεις και φυσικά την πρόκριση στα κορυφαία γεγονότα του 2023.
Το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα θα μεταδοθεί ζωντανά από την ΕΡΤ 2 από τις 19.00 έως τις 21.00. Η είσοδος για τους φίλους του στίβου είναι ελεύθερη.
Δείτε όλες τις συμμετοχές της Αχαΐας στο πρωτάθλημα.
Μετέχουν 42 αθλητές με πολλές ελπίδες διάκρισης:
Α/Α | Ονοματεπώνυμο | Ε.Γ. | Σύλλογος |
60 M ΑΝΔΡΩΝ | |||
53 | ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2006 | ΑΓΣ “ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ” |
69 | ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2002 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” |
73 | ΜΠΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2000 | ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ |
200 M ΑΝΔΡΩΝ | |||
32 | ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2006 | ΑΓΣ “ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ” |
42 | ΜΠΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1999 | ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ |
400 M ΑΝΔΡΩΝ | |||
21 | ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ | 2003 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
42 | ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | 2004 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
800 M ΑΝΔΡΩΝ | |||
11 | ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 2005 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
1500 M ΑΝΔΡΩΝ | |||
20 | ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 2005 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
40 | ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | 1996 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
3000 M ΑΝΔΡΩΝ | |||
24 | ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
31 | ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ | 2004 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
5000 ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ | |||
2 | ΜΠΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡ | 2003 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
4 | ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛ | 1994 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
5 | ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ | 2006 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
9 | ΚΑΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 1986 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ | |||
Α/Α | Ονοματεπώνυμο | Ε.Γ. | Σύλλογος |
10 | ΚΑΙΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ | 2001 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” |
11 | ΒΑΡΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2004 | ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ |
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ | |||
6 | ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | 2001 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” |
28 | ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ | 2007 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ | |||
10 | ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 2004 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
14 | ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 2002 | ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ |
18 | ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1972 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ | |||
18 | ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 1998 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” |
60 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |||
9 | ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ | 1997 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
42 | ΜΠΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ | 1998 | ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ |
200 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |||
6 | ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ | 1997 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
10 | ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΚΩΝ/ΝΑ | 1998 | ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
27 | ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ | 1997 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
33 | ΜΠΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ | 1998 | ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ |
400 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |||
2 | ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | 1996 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
3000 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |||
5 | ΒΑΛΑΧΑ ΜΥΡΤΩ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
21 | ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
26 | ΤΑΝΤΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
3000 ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |||
10 | ΑΛΙΚΑΝΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ | 1998 | ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ |
11 | ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ | 2006 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
60 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |||
16 | ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ | 2004 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” |
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |||
8 | ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ | 2004 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” |
ΠΕΝΤΑΘΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |||
11 | ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΧΡΙΣΤΙ | 1997 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” |
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |||
7 | ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ-ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ | 1999 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” |
ΣΚΥΤ.4Χ400Μ ΜΙΚΤΗ | |||
13 | ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ | 2003 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
14 | ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ | 2003 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
15 | ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΑΜ | 2004 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
16 | ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | 2004 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
17 | ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | 1996 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
18 | ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ | 1997 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
19 | ΒΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ | 2004 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
20 | ΚΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | 2004 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
35 | ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1998 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
36 | ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 2005 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
37 | ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
38 | ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ | 1997 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
39 | ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
40 | ΒΑΛΑΧΑ ΜΥΡΤΩ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
41 | ΤΑΝΤΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
60 M Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ | |||
4 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ | 2009 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
Το πρόγραμμα των αγώνων
A΄ ΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ
ΩΡΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΟΡΙΟ
09:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής 12,60μ.
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής 14,50μ.
09:30 60μ. ΕΠΤΑΘΛΟ 1
09:50 60μ. ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
10:00 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής/1ο Γκρουπ 4,60μ.
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής/1ο Γκρουπ 1,70μ.
10:15 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΕΠΤΑΘΛΟ 2
10:20 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής/2ο Γκρουπ 4,60μ.
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής/2ο Γκρουπ 1,70μ.
11:00 60μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
11:30 ΑΛΜΑ ΣΕ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής 15,00μ.
11:40 400μ. ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
11:45 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΠΤΑΘΛΟ 3
12:40 400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
13:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΕΠΤΑΘΛΟ 4
ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΩΡΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ
17:15 3.000μ. Βάδην ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
17:20 ΑΛΜΑ ΣΕ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
17:40 5.000μ. Βάδην ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:10 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:15 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:30 60μ. Κ16 – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ**
18:36 60μ. Κ16 – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ**
18:45 60μ. Κ16 – ΑΓΟΡΙΑ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ**
18:51 60μ. Κ16 – ΑΓΟΡΙΑ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ**
19:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
19:10 60μ. ΑΝΔΡΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:15 ΑΛΜΑ ΣΕ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
19:16 60μ. ΑΝΔΡΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:25 60μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:31 60μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:40 400μ. ΑΝΔΡΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:46 400μ. ΑΝΔΡΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:55 400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
20:01 400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
20:10 1.500μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
20:20 1.500μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
*το οριστικό ωρολόγιο πρόγραμμα θα ανακοινωθεί μετά την επεξεργασία των δηλώσεων συμμετοχής
** θα μετέχουν οι 16 καλύτερες επιδόσεις κλειστού στίβου Πανελλαδικά από 1.1.23 έως 12.02.23, με την προϋπόθεση η επίδοση να έχει επιτευχθεί με την παρουσία Ηλεκτρονικής Χρονομέτρησης (Φώτο – φίνις).
Β΄ ΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ
ΩΡΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΟΡΙΟ
10:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής 5,80μ.
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής 13,00μ.
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής/1ο Γκρουπ 3,60μ.
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής/1ο Γκρουπ 2,05μ.
60μ. με Εμπόδια ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
10:20 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής/2ο Γκρουπ 3,60μ.
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής/2ο Γκρουπ 2,05μ.
10:20 60μ. με Εμπόδια ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
10:35 800μ. ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
11:15 800μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
11:30 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής 7,30μ.
11:35 60μ. με Εμπόδια ΠΕΝΤΑΘΛΟ 1
11:50 200μ. ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
12:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΕΝΤΑΘΛΟ 2
12:45 60μ. με Εμπόδια ΕΠΤΑΘΛΟ 5
13:00 200μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
13:00 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΕΝΤΑΘΛΟ 3
13:30 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΕΠΤΑΘΛΟ 6
14:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΕΝΤΑΘΛΟ 4
ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΩΡΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ
17:40 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
17:45 800μ. ΠΕΝΤΑΘΛΟ 5
18:00 1.000μ. ΕΠΤΑΘΛΟ 7
18:10 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:15 3.000μ. ΑΝΔΡΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:20 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:30 3.000μ. ΑΝΔΡΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:45 3.000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
19:05 3.000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:30 200μ. ΑΝΔΡΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:35 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
19:36 200μ. ΑΝΔΡΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:45 200μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:51 200μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
20:00 800μ. ΑΝΔΡΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
20:06 800μ. ΑΝΔΡΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
20:15 800μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
20:21 800μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
20:30 60μ. με Εμπόδια ΑΝΔΡΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
20:37 60μ. με Εμπόδια ΑΝΔΡΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
20:45 60μ. με Εμπόδια ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
20:52 60μ. με Εμπόδια ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
21:05 4Χ400μ. ΜΙΚΤΗ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ